MATSALSMÖBEL, 9 delar," Äpple " 1900-talets första hälft.

166630. MATSALSMÖBEL, 9 delar," Äpple " 1900-talets första hälft.

8 st Stolar, 6 + 2 snarlika
1 st Ovalt bord, 2 st iläggsskivor, ek, ekfanér.
Längd 128 x 100 cm
Tot längd 204 cm.

Bruksslitage, stötmärke, mindre fanérsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st Stolar, 6 + 2 snarlika
Längd 128 x 100 cm
Tot längd 204 cm.

Antal besök: 1 238