YTTERBELYSNING, 1900-talets senare del.

166592. YTTERBELYSNING, 1900-talets senare del.

Ytterbelysning, Längd från väggfäste 40 cm, diameter 30 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561