ARNE BANG. VAS, stengods, signerad.

1665619. ARNE BANG. VAS, stengods, signerad.

Höjd 8,3 cm.

Bruksslitage.

Tema

Sandwallska huset del II

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,3 cm.

Bruksslitage.

Tema

Sandwallska huset del II

Antal besök: 1 518