OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, hästporträtt, monogramsignerad samt daterad -83.

166549. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, hästporträtt, monogramsignerad samt daterad -83.

Ca 61 * 45,5.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61 * 45,5.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 651