FIGURIN samt VIRKNÅL, skuret horn, samearbete, mongramsignerade EN. samt daterade -91.

166546. FIGURIN samt VIRKNÅL, skuret horn, samearbete, mongramsignerade EN. samt daterade -91.

Figurin: Längd 30 cm
Nål: Längd 12,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin: Längd 30 cm
Nål: Längd 12,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 586