ENSTENSRING i rödguld, 14K med röd sten.

166530. ENSTENSRING i rödguld, 14K med röd sten.

Stämplad 585 14K BJGS
Med gravering
Storlek 20,5 mm
Totalvikt 5 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 585 14K BJGS
Med gravering
Storlek 20,5 mm
Totalvikt 5 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 720