URNA med lock, Kinesisk, 1800-tal.

166507. URNA med lock, Kinesisk, 1800-tal.

Höjd 32 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 5 149