PLAKETT, FIGURIN, keramik, Lisa Larson.

166506. PLAKETT, FIGURIN, keramik, Lisa Larson.

Plakettens mått 21,5 x 21,5, samepojkens höjd 13 cm.

Slitage, nagg, retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, retusch.

Antal besök: 1 044