Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EGON HANSEN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1960.
16649. EGON HANSEN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1960.
65 x 75.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 75.
Auktionshuset Kolonn
1 630