KULLERVO KOIVISTO. Begravingsföljet, olja på pannå, signerad och daterad -42.

16648. KULLERVO KOIVISTO. Begravingsföljet, olja på pannå, signerad och daterad -42.

42 x 54 cm.

Smärre pannåskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 54 cm.

Smärre pannåskada.

Antal besök: 2 059