SOLSÄNG, 1970-tal.

SOLSÄNG, 1970-tal.
1664752. SOLSÄNG, 1970-tal.

Längd 190 cm. Bredd 70 cm. Höjd 30 cm. Ihopfälld 70x70 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1664752. SOLSÄNG, 1970-tal.

Brukslitage.

Antal besök: 3 325