FOLKE HELLSTRÖM LIND. Olja på duk.

1664560. FOLKE HELLSTRÖM LIND. Olja på duk.

Stilleben. Signerad. 70x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 669