D BURT (20TH CENTURY). SEPTEMBER.

1664466. D BURT (20TH CENTURY). SEPTEMBER.

Färglitografi, blyerts signerad i nedre högra marginalen och daterad (19) 79, även med blyerts dedikation från konstnären, med titeln och märkt AP (konstnärsbevis) nederst vänster.
35cm x 23cm, (54,5cm x 39cm inramad).

under glas, ogranskad ur glaserad ram, inga frågor noterade, ram med små märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 1 084