PARTI SILVER, 7 delar, bla saltkar, vikt ca 172 g.

16643. PARTI SILVER, 7 delar, bla saltkar, vikt ca 172 g.

Bestående av sockertång, saltkar, servettringar och 2+1 mindre bägare. Saltkarets längd 16,5 cm.

Slitage, bucklor och gravyer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor och gravyer.

Antal besök: 699