JOHAN MEYER ANDERSEN. Olja på duk, signerad.

1664301. JOHAN MEYER ANDERSEN. Olja på duk, signerad.

Ram cirka 54 x 65 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram cirka 54 x 65 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 600