GOLVUR, rokoko-typ, 1700 talets slut.

166409. GOLVUR, rokoko-typ, 1700 talets slut.

Höjd 202 cm.
Lod pendel samt nyckel följer.

Senare bemålning.
Renoverat kompletterat, slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 202 cm.

Senare bemålning.

Antal besök: 1 107