GUNNAR NORRMAN. Blyertsteckning.

1663501. GUNNAR NORRMAN. Blyertsteckning.

Madeira, signerad och daterad -82, 6,5x8 cm
A tergo utställningsetikett från Galerie Leger Malmö.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besök: 503