Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
OTTO BAUER. Flaska,glas,"Carnaby",Holmegaard,Kastrup, Danmark,1960/1970-tal.
1663419. OTTO BAUER. Flaska,glas,"Carnaby",Holmegaard,Kastrup, Danmark,1960/1970-tal.
Höjd 44 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 44 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
429