BOKHYLLA, teak, 3 sektioner, 1950/60-tal.

1663179. BOKHYLLA, teak, 3 sektioner, 1950/60-tal.

Höjd 197, längd 256, djup 36 cm. Sektionsmått 80/96/80 cm.
11 besticklådor, 1 skåp med spegelinredning.

Spegelglaset sitter löst, bakstycke saknas på mittenskåp, dekor saknas på skåpslucka, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 605