1663179. BOKHYLLA, teak, 3 sektioner, 1950/60-tal.
Höjd 197, längd 256, djup 36 cm. Sektionsmått 80/96/80 cm.
11 besticklådor, 1 skåp med spegelinredning.
Spegelglaset sitter löst, bakstycke saknas på mittenskåp, dekor saknas på skåpslucka, repor, fläckar.