DOCKA, med porslinshuvud, 1800-tal.

1663172. DOCKA, med porslinshuvud, 1800-tal.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 553