HARALD SALLBERG. Träsnitt.

HARALD SALLBERG. Träsnitt.
1663059. HARALD SALLBERG. Träsnitt.

Liggande katt, signerad och daterad 1940, 17x11 cm.

Gulnade marginaler.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade marginaler.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 395