VARGLAPP, troligtvis 1800-tal.

1663041. VARGLAPP, troligtvis 1800-tal.

Schablontryck/målning på jute.
Djurmotiv.
Mått ca 47x50 cm.

Lagningar, hål, veck. Rester av häftmassa på baksidan.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Djurmotiv.
Mått ca 47x50 cm.

Tema

Antal besök: 800