TOMTAR, 2 stycken, keramik, 1900-tal.

Höjd 27-30 cm.

Bruksskick samt redskap saknas.

Höjd 27-30 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1662487
Antal besök: 97