SMINKBORD, "Clara", teak, 1950/60-tal.

166223. SMINKBORD, "Clara", teak, 1950/60-tal.

Tre speglar. 4 lådor i front. Bord försett med glasskiva. Längd 85, bredd 42, höjd 117 cm.

Lätt bruksslitage. Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 554