BYRÅ med fyra lådor, 18/1900-tal.

16622. BYRÅ med fyra lådor, 18/1900-tal.

Fanerad. Längd 93, bredd 45, höjd 78 cm.

Ombyggd, renoverad. Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 551