UPPSTOPPAD FÅGEL, Storlom, Gustaf Kolthoffs 1900-talets första kvartal.

166204. UPPSTOPPAD FÅGEL, Storlom, Gustaf Kolthoffs 1900-talets första kvartal.

Uppstoppad av Gustaf Kolthoffs Naturaliemagasin, Uppsala. Längd 55 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage.

Antal besök: 4 098