SKRIVMÖBEL på benställning, 1800-talets slut.

16619. SKRIVMÖBEL på benställning, 1800-talets slut.

Fanerat i mahogny. Nyckel finns.
Längd 113, bredd 52, höjd 129 cm.

Ombyggd. Fanerskador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801