KANNA SAMT LOCKKAROTT, 2 delar, nysilver, 1900-tal.

1661646. KANNA SAMT LOCKKAROTT, 2 delar, nysilver, 1900-tal.

Kanna höjd 12 cm
Lockkarott diameter 20 cm.

Slitage, handtag med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 12 cm
Lockkarott diameter 20 cm.

Slitage, handtag med spricka.

Antal besök: 248