BARNTRAKTOR, med släp, plast, 1900-tal.

1661632. BARNTRAKTOR, med släp, plast, 1900-tal.

Traktor längd 100 cm, bredd 50 cm höjd 63 cm
Släp 42x71 cm, höjd 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Släp 42x71 cm, höjd 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 839