KRUS, keramik, daterat 1582.

1661583. KRUS, keramik, daterat 1582.

Med personer och text, daterad 1582, höjd 22,5 cm.

Spräckt, avslag och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spräckt, avslag och slitage.

Antal besök: 206