Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16615. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 112, bredd 54, höjd 59 cm.

Slitage.

153 besök

Högsta bud: 400 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 30 apr 2012 kl. 16:00 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 29 apr 2012 kl. 21:47400 SEK
1 29 apr 2012 kl. 17:30300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
TF1
Föremålsnr
16615

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
600 SEK
Tyskland
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.