"Brottet", färgetsning, signerad Gittan Jönsson.

166136. "Brottet", färgetsning, signerad Gittan Jönsson.

N:o 13 / 125
32 X 43,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

N:o 13 / 125
32 X 43,5 cm.

Antal besök: 1 445