LJUSKRONA, för 8 st ljus, oscariansk stil, 1900-tal.

16611. LJUSKRONA, för 8 st ljus, oscariansk stil, 1900-tal.

Höjd ca 61 cm.

Slitage, lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61 cm.

Antal besök: 837