VIKVÄGG, trä, orientalisk, 1900-tal.

1661019. VIKVÄGG, trä, orientalisk, 1900-tal.

Genombruten dekor i skuret trä. Längd ca 4x50 cm. Höjd ca 182 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Torrsprickor.

Antal besök: 1 506