RING med röd sten, 18 K guld, 1,5 gram.

166091. RING med röd sten, 18 K guld, 1,5 gram.

Profilerad ring med bladverksdekor kring infattningen, röd sten 5,4x4,6 mm. Ringstorlek.

Slitage, sten med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sten med repor.

Antal besök: 4 811