SERVERINGSVAGN, gulmetall och glas, 1900-talets andra hälft.

166075. SERVERINGSVAGN, gulmetall och glas, 1900-talets andra hälft.

Längd 52, bredd 33, höjd 62,5 cm.

Bruksslitage, glasskiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839