BRYGGERIFLASKOR, glas, 4 st, Johannisbergs Bryggeri, 1900-talets första kvartal.

166054. BRYGGERIFLASKOR, glas, 4 st, Johannisbergs Bryggeri, 1900-talets första kvartal.

Fyra flaskor Vichyvatten. Höjd 13 cm. Transportpåse i säckväv.

Johannisbergs Bryggeri från Ljungaverk.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 652