SNÖSKOR, trä/läder, 18/1900-tal.

1660517. SNÖSKOR, trä/läder, 18/1900-tal.

32 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 363