SCHÄSLONG, omkring 1900.

SCHÄSLONG, omkring 1900.
166015. SCHÄSLONG, omkring 1900.

Bäddfunktion. Längd 190 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddfunktion. Längd 190 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 142