REINHOLD LJUNGGREN. Sjöbod i vinterskrud, färglitografi, signerad och numrerad 422/460.

166010. REINHOLD LJUNGGREN. Sjöbod i vinterskrud, färglitografi, signerad och numrerad 422/460.

Bildyta: 22,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta: 22,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 500