HERRARMBANDSUR Universal Genève Polerouter, 1960-tal.

165991. HERRARMBANDSUR Universal Genève Polerouter, 1960-tal.

Automatic. Längd 22 cm, Urtavlans diam 30 mm.

Slitage, sliten rem, repigt glas, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 072