HERRARMBANDSUR Royce Automatic, 17 jewels, 1960-tal.

165987. HERRARMBANDSUR Royce Automatic, 17 jewels, 1960-tal.

Märkt "Stainless steel back, Water resistant, Swiss made, Antimagnetic Incabloc Automatic". Shockprotected.
Urtavlans dian 30 mm. Läderrem. Längd 22 cm.

Slitage, repigt glas. Sliten rem. Fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 526