LIKÖRGLAS, 12 stycken, glas med förgylld kant, 1900-talets mitt.

165919. LIKÖRGLAS, 12 stycken, glas med förgylld kant, 1900-talets mitt.

Höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 655