Halmstads Auktionskammare
Leksaker
TÅGBANA, Märklin, Bub, 1900-talets mitt.
1659182. TÅGBANA, Märklin, Bub, 1900-talets mitt.
Låda. 38x38 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Låda. 38x38 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
397