ÅKE HOLM. Väggreliefer, 3 st. terrkotta. Signerade.

165899. ÅKE HOLM. Väggreliefer, 3 st. terrkotta. Signerade.

Bibliska motiv. 14 x 15 och 25 x 25 cm.

Smärre nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 1 161