ALLMOGEFÖREMÅL, 4 delar, 1800-/1900-tal.

1658750. ALLMOGEFÖREMÅL, 4 delar, 1800-/1900-tal.

B.la. smörkärna samt kåsa märkt Storlien. Höjd ca 6-49 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Torrsprickor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452