STOLAR, 4 delar,1940-tal.

STOLAR, 4 delar,1940-tal.
1658734. STOLAR, 4 delar,1940-tal.

4 stolar
Total höjd ca 96 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor & märken, ommålade, en stol något ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar
Total höjd ca 96 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

Antal besök: 242