Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
CHAMPAGNESTRUTAR, 2 st, Empire, tidigt 1800-tal.
1658485. CHAMPAGNESTRUTAR, 2 st, Empire, tidigt 1800-tal.
Höjd 21,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 21,5 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
534