OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning.

1658473. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Miniatyrmålning.

Kvinnoporträtt. Signerad A. Dettinger. 8,5x6,5 cm.

Mindre ytslitage.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Tema

Antal besök: 594