SKRIVBORD, Engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal.

165835. SKRIVBORD, Engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Fanerad Idegran. Tre lådor i sarg samt tre lådor i resp. hurts. Röd skinnklädd skiva. Längd 123, bredd 62, höjd 77,5 cm.

Bruksslitage, nötmärken, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 090